Магазин канцтоварів «Акцент-Офіс» - це магазин, де зосереджені всілякі товари для офісів, школярів, студентів, художників і т. Д.


Товари для будь-якого віку: від найменшого до дорослої людини, кожен знайде відповідний товар. Ваша дитина любить малювати, тоді йому терміново потрібен альбом для малювання, щоб його творчість не було втрачено. Зібрати Дитину в школу, також допоможе наш магазин канцтоварів «Акцент-Офіс»: шкільні зошити, практикуми, пенали, ручки, щоденники, видільні маркери, олівці - все можна знайти в нашому магазині!

Калькулятори, дироколи, бейджики, канцелярські книги, папки, підставки для ручок і олівців, диски, стікери, етикетки, степлери, скріпки і багато іншого - незамінні речі, які завжди повинні бути в будь-якому офісі! Все це можна купити за доступними цінами у нас в магазині.

Художник - професія творча, але завжди є проблема покупки спеціальних речей для роботи. У нашому канцелярському магазині «Акцент-Офіс» будь-який художник зможе знайти те, що йому потрібно. Художня акварель, акрилові і вітражні фарби, папір для художника, графіт, художня гуаш, величезний вибір професійних кистей, олійні фарби, художній лак, пастель, полотна і багато іншого для професійних художників є в нашому магазині.


КОНТАКТИ

Україна, м.Житомир, вул.Київська, 65

+380980200291

+380505409210

7accentoffice7@gmail.com

Час роботи:  10:00 -18:00

ФОП Богдановський Олександр Юрійович